Kamerový set ADELL HD-400PX5E230FHST (2Mpx)

HD-400PX5E230FHST

Nové

Kamerový systém (set) s vysokým rozlišením pro rychlou instalaci, složený z HD XDVR ADELL s možností záznamu až 5Mpx, 2ks kamer HD-30FHST osazených čipem Sony Starvis s objektivem Starlight (2Mpx), 2ks 18m kabelů s konektory, rozbočovačem napájení do dvou vývodů a napájecím zdrojem pro obě kamery. XDVR disponuje HDMI výstupem. Set umožňuje vzdálený dohled a správu za pomocí PC nebo sledování on line na mobilním telefonu nebo tabletu a to bez nutnosti placené veřejné IP adrasy. České OSD grafické menu.

Doručení zdarma!

Více informací

Skladem pobočka Pardubice

4 462,81 Kč

4 462,81 Kč s DPH

Více informací

Tento set obsahuje Hexaplexní hybridní  XDVR ADELL (digital video recorder) využívající revoluční kodek H.265+ s možností záznamu až 4ks kamer do rozlišení až 5Mpx. Kamery ADELL HD-30FHST jsou osazeny velice kvalitním čipem Sony Starvis a moderním designem s technologií nočního vidění EXIR za použití špičkového objektivu F 1.6 Starlight, který umožňuje perfektní noční vidění. Ideální pro zabezpečení rodinných domů, nebo menších provozoven.

Systém lze rozšířit o další dvě kamery v rozlišení až 5Mpx.

Zařízení podporuje funkce jako je detekce pohybu včetně časové přímky nahrávání, dále vyhledávání záznamů podle datumu a času události. Samozřejmostí je přepisování pevného disku od nejstarší události v nekonečné smyčce a export označené události je možný přes USB flash disk. Pro zobrazení kamer a ovládání menu XDVR, slouží VGA a HDMI výstup na který lze připojit TV nebo PC monitor. XDVR lze ovládat myší přes USB nebo po síti internet. 
Vzdálený dohled přes PC je umožněn prostřednictvím prohlížeče Internet Explorer a to díky aplikaci, která se automaticky nainstaluje při spuštění a nebo je možno nainstalovat z CD které je součástí balení. Aplikaci BitVision pro tablety a mobilní telefony lze zdarma stáhnout z App Store nebo Google play, najdete také v menu DVR pod QR kódem.

 

Full HD - 2Mpx (1920x1080px) je mnohem vyšší rozlišení než 1Mpx - 720P (1280x720px)!

Balení obsahuje:


1x XDVR ADELL HD-400PX5E až 5Mpx - parametry najdete  ZDE


2x kamera ADELL HD-30FHST (2Mpx) - parametry najdete  ZDE

2x 18m kabel s konektory (bílá barva)
1x rozbočovač napájení
1x napájecí zdroj 12V / 2A
1x myš do USB
1x CD český návod k obsluze

Neobsahuje pevný disk 3,5", který se instaluje do těla XDVR.


Pevné disky od 1TB do 6TB najdete  ZDE

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: