Kamerový set ADELL HD-400PX5E4V21FHST (2Mpx)

HD-400PX5E4V21FHST

Nové

Kamerový systém (set) s vysokým rozlišením kamer Full HD pro rychlou instalaci, složený z HD XDVR ADELL, 4ks DOME antivandal kamer ADELL HD-V21FHST (2Mpx-1080P) osazených špičkovým snímacím čipem SONY Strarvis s vysokou citlivostí a objektivem F1.6 Starlight pro špičkové noční vidění, 4ks 18m kabelů s konektory, rozbočovačem napájení do čtyřech vývodů a napájecím zdrojem pro všechny kamery. XDVR disponuje HDMI výstupem. Set umožňuje vzdálený dohled a správu za pomocí PC nebo sledování on line na mobilním telefonu nebo tabletu. České OSD grafické menu.

Doručení zdarma!

Více informací

Skladem pobočka Pardubice

7 272,72 Kč

7 272,72 Kč s DPH

Více informací

Tento set obsahuje hybridní Hexaplexní XDVR využívající nejmodernější kodek H.265+ při rozlišení až 5Mpx. XDVR dokáže zapisovat a ukládat záznam z kamer v rozlišení až 2592x1940px. Kamery ADELL HD-V21FHST jsou osazeny velice kvalitním čipem Sony Starvis v provedení antivandal s technologií nočního vidění EXIR za použití špičkového objektivu F 1.6 Starlight, který umožňuje perfektní noční vidění. Ideální pro zabezpečení rodinných domů, menších provozoven nebo bytových domů kde jsou kamery v dosahu ruky.

Zařízení podporuje funkce jako je detekce pohybu včetně časové přímky nahrávání, dále vyhledávání záznamů podle datumu a času události. Samozřejmostí je přepisování pevného disku od nejstarší události v nekonečné smyčce a export označené události je možný přes USB flash disk. Pro zobrazení kamer a ovládání menu XDVR, slouží VGA a HDMI výstup na který lze připojit TV nebo PC monitor. XDVR lze ovládat myší přes USB nebo po síti internet. 
Vzdálený dohled přes PC je umožněn prostřednictvím prohlížeče Internet Explorer a to díky aplikaci, která se automaticky nainstaluje při spuštění a nebo je možno nainstalovat z CD které je součástí balení. Aplikaci BitVision pro tablety a mobilní telefony lze zdarma stáhnout z App Store nebo Google play, najdete také v menu DVR pod QR kódem.

Full HD - 2Mpx (1920x1080px) je mnohem vyšší rozlišení než 1Mpx - 720P (1280x720px)!

Balení obsahuje: 


1x XDVR ADELL HD-400PX5E  (až 5Mpx) - parametry najdete ZDE


4x DOME kamera ADELL HD-V21FHST (2Mpx) - parametry najdete  ZDE

4x 18m kabel s konektory (bílá barva)
1x rozbočovač napájení
1x napájecí zdroj 12V / 3A
1x myš do USB
1x CD český návod k obsluze

Neobsahuje pevný disk 3,5", který se instaluje do těla XDVR.


Pevné disky od 1TB do 6TB najdete  ZDE

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: