Naše firma byla založena v roce 2005 sloučením dvou fyzických osob a následně založením společnosti HD systems s.r.o. Máme tedy v tomto segmentu rozsáhlé zkušenosti s úzkou specializací na kamerové systémy, technologie záznamů a kamer, které postupem času výrazně mění konfiguraci parametrů a vybavení. Proto naše komponenty využívají nejmodernější funkce, jako je například AI Smart Analytics. Nejsme pouze internetový prodejce se štítkem provozovny 100 firem na jedné adrese. Naší pobočku najdete na adrese Fáblovka 404 v Pardubicích, kde je možné po dohodě zboží předvést, zakoupit, nebo provést servisní úkony. Lze také konzultovat a navrhnout rozmístění kamer, dle typu objektu, případně doporučit možnosti použití vhodné technologie. Čekejte vždy profesionální přístup, každému zákazníkovi se budeme věnovat. Nabízíme také možnost instalace kamerového systému na základě předchozí konzultace.

Proč nakoupit právě u nás?

Kamery a záznamová zařízení mohou mít na první pohled shodný design, ale to je mylná představa o stejném produktu. Každý produkt naší nabídky je individuálně sestaven na základě našich požadavků a to včetně českého překladu. Dlouhodobá spolupráce s naším výrobcem pod značkou ADELL, nám umožňuje tyto individuální úpravy, které zaručují dlouhou životnost a vysokou kvalitu obrazu. Parametry se liší, ať už použitým snímacím čipem, tak použitým inteligentního DSP (digital signal processing). Tento typ DSP oproti standartnímu, se vyznačuje zejména pokročilým zpracováním videa, zejména přesnou kresbou a vysokou citlivostí. Tedy dvě zdánlivě stejné kamery mohou mít při parametru nočního vidění na 25m, značně odlišný charakter snímané scény, a to například tunelový nebo zastřený efekt. Cena by tedy neměla být tím jediným parametrem nákupu. Standartní DSP je levnější variantou s viditelně horším parametrem, která vypadá zdánlivě stejně.

Naši dlouholetí zákazníci již vědí, že koupí kamerového systému to nekončí. Pokud budete potřebovat v budoucnu cokoli řešit, je potřeba si uvědomit, že tyto systémy nejsou vždy kompatibilní a je potřeba se o dalším postupu vždy poradit s odborníkem. Je totiž nutné zjistit, jaký systém již máte a podle toho vybrat možnosti nových komponentů. Dle typu záznamu je potřeba nastavit snímkování na kameře, tak aby záznam nepadal do režimu „LITE“, kde dochází k degradaci rozlišení kamery (platí zejména pro systémy AHD), sejně jako maximální rozlišení záznamu. Pokud připojíte AHD kameru s vyšším rozlišením, kamera se jednoduše nezobrazí. IP technologie zase využívá růžné kódování a tak není zárukou, že pokud kamera disponuje protokolem ONVIF, je plně kompatibilní s jakýmkoliv NVR záznamem. Každý kamerový systém po několika letech začíná stárnout, a to i v rámci výbavy a parametrů. Zákazník by si tedy měl uvědomit, od jakého prodejce chce systém pořídit. Například od velkých internetových obchodů nedostane žádnou odbornou pomoc a to i v banální záležitosti jako je například zapomenuté heslo do zařízení. Komponenty zakoupené u nás, dokážeme dle jména nebo emailu dohledat a doporučit další možnosti řešení.

Děkujeme všem spokojeným zákazníkům, kteří zakoupili naše produkty a oceňují naší snahu pomoci. Doufáme, že námi dodávané komponenty CCTV, spolehlivě plní jejich očekávané požadavky.