Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Přenos po UTP Počet produktů: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
  • Konektor RJ45 se svorkovnicí pro připojení bez kleští.

  • Modernizovaná pasivní twistová sada s ochranou proti blesku a pozlacenými konektory BNC, pro přenos HD video signálu, po krouceném páru kabelu UTP. Použítí pro systém AHD, CVI a TVI až do rozlišení až 8Mpx-4K. Novinkou je možnost spojování jednotlivých kusů k sobě, za pomocí bočních svorek.

  • Twistová pasivní sada s ochranou proti blesku a pozlacenými konektory BNC, pro přenos HD video signálu, po krouceném páru kabelu UTP. Použítí pro systém AHD, CVI a TVI až do rozlišení 8Mpx - 4K. Novinkou je možnost spojování jednotlivých kusů k sobě, za pomocí bočních svorek. Pro uchycení vodičů UTP, slouží rychlosvorky.

  • Twistová pasivní sada s ochranou proti blesku a přenos HD video signálu, napájení a  audia po krouceném páru kabelu UTP (vysílač a přijímač) za použití koncovek RJ45 a pozlacených BNC konektorů. Tato sada je určena pro systémy AHD, CVI a TVI.

  • Twistová pasivní sada s oddělovačem zemní smyčky, přenosem HD video signálu a napájení po krouceném páru kabelu UTP (vysílač a přijímač) za použití koncovek RJ45 a pozlacených BNC konektorů. Tato sada je určena pro systémy AHD, CVI (5Mpx) a TVI do rozlišení až 8Mpx. Rušení videosignálu zemní smyčkou je u analogových systémů častým jevem, který se...

  • Aktivní twistový vysílač pro přenos video signálu po krouceném páru kabelu UTP na vzdálenost až 2400m s regulací. Pouze pro analog.

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek