Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Twistová sada JX-T200CA

JX-T200CA

Nové

Twistová pasivní sada s ochranou proti blesku a pozlacenými konektory BNC pro přenos HD video signálu po krouceném páru kabelu UTP. Použítí pro systém AHD, CVI a TVI až do rozlišení 8Mpx - 4K. Novinkou je možnost spojování jednotlivých kusů k sobě za pomocí bočních svorek.

Více informací

Skladem pobočka Pardubice

Více informací

Za pomocí této sady lze přenášet obraz po datovém kabelu UTP v systémech AHD, CVI a TVI až na vzdálenost 400m (1Mpx), 250m (2Mpx, 3Mpx, 4Mpx, 5Mpx, 8Mpx). Další nespornou výhodou je integrovaná ochrana proti blesku a bezšroubové rychlosvorky označené plus a mínus pro uchycení dvou drátků z páru kabelu UTP. Na opačné straně je vyveden z kablíku cca 5cm pozlacený BNC konektor. Pro správnou instalaci je zapotřebí dbát na dodržení stejných barev páru pro plus a mínus, naopak vysílač a přijímač není označen a lze zvolit libovolný kus.

Na těle převodníku je boční konzole, která umožňuje spojení twistů k sobě zasunutím a tím vznikne pevná konzole pro lepší matipulaci.

AHD, CVI, TVI přenos

Použití na jeden vodič:

4x video za pomocí JX-T200CA
2x video + 2x napájení za pomocí JX-T200CA (obraz pro 2 kamery včetně napájení do cca 30m v návaznosti na síle IR)
1x video + 1x napájení za pomocí JX-T200CA  (obraz pro 1 kameru včetně napájení do cca 100m v návaznosti na síle IR, pro napájení použijete šroubovací konektor 2,1mm vidlice a zdířka pro které použijte spárování tří vodičů na plus a tří na mínus)

Lze použít i na klasický analog D1 nebo 960H.

Příslušenství

    Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: