Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Kamerový systém / set, bezpečnostní kamera: 1TB WD Purple 3,5" Zobrazit větší

WD 1TB Purple 3,5"

WD_1TB_3-5

Nové

Rychlý disk formátu 3.5“ s kapacitou 1TB pro bezpečnostní systémy, 64 MB vyrovnávací paměť, rozhraní SATA 6Gb/s, účelově přizpůsobitelné algoritmy pro ukládání do mezipaměti. Řízení rychlosti otáček IntelliPower.

V ceně disku je instalace do DVR včetně základního nastavení, pokud si instalaci nepřejete, uveďte v poznámce u objednávky "bez instalace"

Více informací

Skladem pobočka Pardubice

Parametry

Hmotnost0,45 kg
Formát3,5"
Kapacita1 TB
Rozhraní SATA6Gb/s
Vyrovnávací pamět64 MB
Počet cyklů start-stopminimálně 300 000

Více informací

Řada WD Purple byla vytvořena pro nepřetržitý provoz bezpečnostních sledovacích systémů. Nabízí účelově přizpůsobitelné algoritmy pro ukládání do mezipaměti. V široké řadě bezpečnostních systémů má produktová řada WD Purple otevřenou kompatibilitu. Podporuje technologie ATA a TLER. Disky Purple zvládají vysokou teplotu a nepřetržitý provoz požadovaný v bezpečnostních sledovacích systémech. Tyto disky přináší spolehlivost s technologií AllFrame pro bezproblémovou instalaci bezpečnostního systému pro domácnosti či malé a střední podniky, téměř nulovou hlučnost a ultrachladný provoz. Disk disponuje funkcí IntelliPower - účelové řízení otáček a tak je vhodný zejména do HD CVR ADELL.

Příslušenství

    Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: